Kidihub - Aktualności
Aplikacja Kidihub na iOS do pobrania w App Store
2 June 2018, Saturday
Już dziś wszyscy posiadacze urządzeń z oprogramowaniem iOS mogą pobrać i wypróbować naszą nową aplikację mobilną KidiHub. Dzięki niej można w dowolnym dla siebie miejscu i czasie wystawiać, przeglądać i kupować używane ubranka oraz inne rzeczy dziecięce. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby korzystało się z niej jak najlepiej. 
Sprawdźcie sami: KidiHub w App Store 
Połącz swoje konto na Instagramie z KidiHub
12 February 2018, Monday

Wprowadziliśmy nową funkcjonalność do naszego serwisu. Teraz możesz połączyć swoje konto na Instagramie z profilem na KidiHub. To bardzo prosty zabieg, który ułatwi Ci zarządzanie ofertami i prezentowanie produktów, które planujesz sprzedać.

Podczas ładowania zdjęć pokazujących sprzedawany produkt, pojawi się przycisk Połącz konto z Instagramem. Naciśnij go i postępuj zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie. Po zatwierdzeniu połączenia Twojego profilu z kontem na Instagramie, system powróci do strony wystawiania produktu.

Od tej pory, przy dodawaniu zdjęć, będziesz mieć możliwość wybierania zdjęć z dysku bądź z Instagrama. Decyzję pozostawiamy Tobie :)

Dedykowana oferta dla Twojego dziecka - sprawdź jakie to proste!
1 January 2018, Monday

Znalezienie idealnego ubranka bądź zabawki dla dziecka spośród miliona ofert nie jest łatwe. Wiemy to i przychodzimy Ci z pomocą. Wprowadziliśmy w KidiHub rozwiązanie, które maksymalnie ułatwi Ci przeglądanie ofert i podejmowanie decyzji dotyczącej kupna rzeczy, na której Ci zależy.

Jak to robimy? To proste:

Już przy zakładaniu konta prosimy Cię o podanie Twojej lokalizacji. Dzięki temu, nasz system będzie pokazywać Ci najlepsze przedmioty z Twojej okolicy. Oczywiście, możesz samodzielnie ustawiać odległość, którą jesteś w stanie przebyć, żeby wyszukaną rzecz odebrać. Może to być Twoja najbliższa okolica, dzielnica lub miasto. Twój adres nie jest nigdzie publicznie udostępniany, a w wyszukiwarce zaznaczamy jest jedynie obszar, w którym mieszkasz. Korzystając z informacji na temat lokalizacji – masz gwarancję, że wyszukane rzeczy znajdują się blisko Ciebie.

Podczas procesu rejestracji prosimy Cię o podanie danych Twojego dziecka. Dzięki tym informacjom, tworzymy jego profil. Po zalogowaniu jest on widoczny w panelu po lewej stronie ekranu. Dzięki stworzonemu profilowi Twojego dziecka, za jednym kliknięciem możesz wyfiltrować zawartość portalu, która pasuje właśnie do niego. Jeśli masz więcej niż jedno dziecko – świetnie! Możesz stworzyć tyle dziecięcych profili, ile potrzebujesz. Możesz się przy tym czuć bezpiecznie, bo dane Twoich dzieci pozostają poufne i nie są nikomu udostępniane.  

Personalizowane wyszukiwanie oszczędza Twój czas i pomaga Ci szybciej podjąć trafną decyzję. Jeśli chcesz, możesz z niego korzystać. Jeśli nie – wystarczy odznaczyć profil dziecka, a system pokarze Ci wszystkie rzeczy, które są w danej chwili wystawione na sprzedaż. Zobacz jakie to proste:

Tak wygląda oferta rzeczy dopasowana do chłopca o imieniu Ignaś…

 

… a tak, oferta ubrań, kiedy żaden profil dziecka nie jest zaznaczony:

Zamów nasz newsletter

UŻYWANIE COOKIES
Korzystając z kidihub.com wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu w ustawieniach Twojej przeglądarki.