ZWROT TOWARU

 

CHCESZ ZWRÓCIĆ PRODUKT? NIE MA PROBLEMU!

       Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki (prawo odstąpienia od umowy sprzedaży)

       Termin zwrotu płatności może wynieść do 14 dni na zasadach określonych w przepisach prawa. 

       Jeśli Twoje zamówienie było opłacone gotówką przy odbiorze, podaj nam numer swojego rachunku bankowego, a zwrot nastąpi na wskazany nr rachunku. W razie braku podania nr rachunku bankowego, zwrot nastąpi w takiej formie w jakiej dokonana była płatność.

       Pamiętaj, że procedura zwrotu dotyczy tylko towaru, który posiada oryginalne opakowanie i jest w takim samym stanie, w jakim został do Ciebie wysłany (jeśli zamówiony został artykuł nowy z metką, to powinien być zwrócony w nienaruszonym stanie, wraz ze wszystkimi metkami).


JAK DOKONAĆ ZWROTU?

 

      Wypełnij formularz zwrotu - dołączyliśmy go do zamówienia. 

      Zapakuj zwracany produkt  w oryginalne opakowanie i włóż do paczki formularz zwrotu/odstąpienia od umowy oraz oryginał lub kopię paragonu (lub faktury).

      Odeślij paczkę na adres:

BEV GROUP SP. Z O.O. 
UL. OKÓLNA 45
05-270 MARKI 

RAMPA 27
Z DOPISKIEM „Kidihub - ZWROT”

 

PAMIĘTAJ:

 

      Zwrotu dokonujesz na własny koszt. Koszt ten nie podlega zwrotowi.

      Nie wysyłaj do nas przesyłek "za pobraniem" - nie mamy technicznej możliwości odbioru takiej paczki.

      Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki i tempo jej dostarczenia polecamy odsyłanie produktów za pośrednictwem firmy kurierskiej lub korzystając z opcji pocztowej "Potwierdzenie nadania" / "Paczka polecona". Jeżeli wysyłasz do nas paczkę za pośrednictwem Poczty Polskiej zachowaj dowód nadania przesyłki – będzie to podstawą Twojej reklamacji w przypadku zaginięcia paczki.

 

 

WYMIANA

       Ponieważ każda z rzeczy sprzedawanych w Kidihub.com jest unikalna, nie oferujemy możliwości wymiany towaru. 

       Zamiast wymiany możesz po prostu odesłać nam zakupioną rzecz, a my zwrócimy Ci pieniądze za jej zakup na konto. Jeśli podoba Ci się coś innego – zamów ponownie.

 

 

 

 

 

REKLAMACJE

 

 

CHCESZ DOKONAĆ REKLAMACJI? MOŻESZ TO ZROBIĆ!

 

     Masz prawo do reklamacji nabytego towaru, ponieważ na wszystkie produkty kupione w sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu. 

     Jeśli wysłaliśmy Ci błędnie inną rzecz, niż wynika to z zamówienia, postaramy się to jak najszybciej naprawić. Napisz do nas na [email protected]z krótkim opisem sytuacji, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. 

     Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z ustawą z 27 VI 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141, poz. 1176 z późn. zm.).

 

 

REKLAMACJA KROK PO KROKU

 

      Zapakuj zwracany produkt w oryginalną folię i włóż wraz z opisem reklamacji do paczki lub foliopaku. Opis reklamacji prześlij nam także na adres [email protected]wraz z numerem zamówienia. 

      Wyślij paczkę pocztową lub kurierską na nasz adres:

BAKERS SP. Z O.O. 
UL. OKÓLNA 45
05-270 MARKI 

RAMPA 27
Z DOPISKIEM „KIDIHUB - REKLAMACJA”

      Twoją reklamację rozpatrzymy w ciągu 14 dni kalendarzowych.

      W przypadku uzasadnionej reklamacji, zwrócimy Ci poniesione koszty transakcji na Twój numer konta bankowego. 

 

PAMIĘTAJ:

 

      Różnice w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora, a w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji.

 

      Reklamacji również nie podlegają:

      naturalne zużywanie się produktu

      uszkodzenia mechaniczne

wady jawne widoczne w momencie otrzymania paczki, a nie zgłoszone natychmiast po ich stwierdzeniu